a

Meryem Uzerli’den İlk Açıklama!

Bahruz Rza | 02:42 |


Tükenmişlik Sendromu nedeniyle Almanya'ya giden, “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle yolları ayrılan Meryem Uzerli, günler sonra sessizliğini bozdu.


“Muhteşem Yüzyıl”ın Hürrem Sultanı,  Meryem Uzerli’nin açıklaması şöyle;
“Sevgili arkadaşlar, ilk önce özür dilerim şimdi yazdığım için ve daha önce değil. Bugün ilk defa biraz daha iyiyim ve en ağır günlerden, tedavi ve duygusal anlamda geçti. Can yanımda ve o bana iyi geliyor, onunla hava almak, dolaşmak, yürüyüş yapmak benim için çok büyük bir hediye. Sizin bütün dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Bu bana çok yardımcı oldu ve oluyor ve Size sonsuz sevgi gönderiyorum. Bir sürü insanlar ne oldu bilmeden, beni yargılamadan, ama beni hissederek ve bilerek, kalbimi tanıyarak burada yazdılar. Ve o beni o kadar mutlu etti ki. Bu bir  dönem.  İnsanız... Güçlenerek çıkarım inşallah. Almanya'daki en iyi psikiyatrist profesörlerde tedavi gördüğüm için, umudum var en kısa zamanda ayağa kalkmak. Şu anda tek hissettiğim şey, hayattayım.
Sizin enerji ve temiz dualarınız için çok çok çok teşekkür ediyorum!!! Beni (gerçekten ne oldu, nasılım diye ) soran mesajlar ve telefonlar için de çok teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten hepinize çok sarılıyorum ve öpüyorum. SAĞOLUN. Dinlenmem lazım, bu dönemde çok internetle de ilgilenmemem lazım, sizden sabır ve anlayış diliyorum Allah sizi korusun. Kalbim size karşı hep sevgi dolu. İYİKİ VARSINIZ”


Kateqori: ,