a

Gülcan Arslan Yunanistan’da da Dikkat Çekti

Bahruz Rza | 19:10 |


Geçtiğimiz yıl Star Tv’de yayınlanan “Bir Çocuk Sevdim”in başrol oyuncusu Gülcan Arslan Türkiye'den sonra Yunanistan'da da televizyon izleyicisinin karşısına çıktı.


Geçtiğimiz günlerde Yunanlı hayranları için Yunan dergisi TV Zaping'e röportaj veren Gülcan Arslan merak edilen soruları yanıtladı. 
"Bir Çocuk Sevdim" dizisiyle Yunanistan'da dikkatleri üstüne çeken oyuncu '' ‘Bir Çocuk Sevdim’i bana teklif edilen birçok proje arasından seçtim. Başarlı olacağını baştan görüyordum. Sinema veya televizyonda bir iş başarılı ise, bu projeyi oluşturan bütün faktörlerin doğru bir şekilde bir araya gelmesi ile oluşur. 17 yaşındaki bir genç kızın aşkı yüzünden yaşadıklarının başarılı bir şekilde yazılması ve bunun doğru bir şekilde oynanması ve ekrana yansıtılması. Başarının sırrı bence bu. Yani aslında bu bir ekip işi.” sözleriyle dizinin başarısını özetledi.
Dizinin Yunanistan'da bu kadar tutulmasıyla ilgili de 'Aynı coğrafyanın, kültürlerin insanlarıyız. Uzakta yaşayan kardeşler gibiyiz.' diyerek bu durumun onu ne kadar mutlu ettiğini belirtti. 
 Kateqori: