a

Küçük Sırlar 42. Bölüm Fragmanı

Bahruz Rza | 15:46 |


                                                                       
               Küçük Sırlar Bu Akşam Star'da 20:00


Çet kapıya dayanmıştır. Su panik olur. Cem Aslan kaçmak zorundadır. Karşılaşırlarsa ne olacağının garantisi yoktur.

Ayşegül ise hastahanede tekrar ölüm kalım mücadelesi vermektedir. Çet bunun haberini alınca hastahaneye doğru yola çıkar. Su da hastaheneye gider. Demir onu karşılar. Onun yanındadır ve ona her konuda destek olmaktadır.

Fikriye Su’yun yaptıklarını öğrenir. Babaanne torun çatışırlar. Fikriye Cem Aslan’ı daha güvenli bir yere yerleştirir. Emre ve Şebnem’in gelmesini beklemektedirler ama kapıya polisler gelir. Ve korkunç bir gerçekle yüzyüze kalırlar.

Ali ise Ceyla’dan uzak durmaya çalışmaktadır. Onu Arzu’ya çekiştirmiş olduğu için hala Ceyla’ya kızgındır. Ceyla bunun tek hatası olduğunu söyleyerek ondan af diler. Ali ona hak verir ama Ceyla ile görüştüğünü Arzu’dan saklaması gerektiğini bilmektedir. Arzu’nun gözü onların üzerindedir.

Ayşegül hastahaneden çıkar ama artık başka biri gibidir. Çet için yapmadığı şey kalmamıştır ve neredeyse hayatını kaybetme raddesine gelmiştir. Artık ondan uzak durmak istemektedir. Çet ise onun değerini anlamış gibidir. Ayşegül’ün peşinden ayrılmaz.

Cem Aslan, babaannesi sayesinde yurtdışına kaçırılacaktır. Hapse girmekten korkan Cem Aslan, buna ikna olur ancak, gitmeden önce vedalaşmak istediği bir tek kişi vardır…


Kateqori: