a

Cem’den Şahan’a IMDB Taşı!

Bahruz Rza | 12:58 |


“Celal ile Ceren”i 'En Kötü Film' listesinde birinci sırada gösteren internetin en büyük sinema sitesi IMDb için "IMDb çok da fifi" diyen Şahan Gökbakar'ın aksine Cem Yılmaz, "Fundamentals IMDb'de 9.5 puanla yükselmeye devam ediyor! Teşekkürler Türkiye" yazarak rakibine taş attı...


İnternetteki en büyük sinema sitesi IMDb (Internet Movie Database) bir süre önce Şahan Gökbakar'ı kızdırdı. Gökbakar, Ezgi Mola ile başrolü paylaştığı “Celal ile Ceren” filmi sitenin "En Kötü Filmler" listesinde ilk sıraya oturunca "IMDb çok da fifi" sözleriyle IMDb'yi ciddiye almadığını belirtmişti. 
 
FACEBOOK SAYFASINA NOT YAZDI 
Cem Yılmaz, sinemalarda 3 milyon 800 bin kişi tarafından izlenen "CM101MMXI FUNDAMENTALS" adlı gösterisinin IMDb'de 10 üzerinden 9.5 puan almasının mutluluğunu önceki gün Facebook sayfasında yazdığı bir notla hayranlarıyla paylaştı. Yılmaz, Şahan Gökbakar'ın "Çok da fifi" dediği IMDb için, "İzlenme rekorları kıran "CM101MMXI FUNDAMENTALS" IMDb'de 9.5 puanla yükselmeye devam ediyor! Teşekkürler Türkiye!" yazdı.Kateqori: