a

Sekiz Erkek Kardeşin Yengesi: Bizim Yenge

Bahruz Rza | 18:06 |


Sekiz Erkek Kardeşin Yengesi: Bizim Yenge

Kanal D’nin, “Bizim Yenge” adlı yeni komedi dizisinde, dizinin başrol oyuncularından Şebnem Bozoklu’nun canlandırdığı Filiz, büyük bir sürprizle karşılaşıyor. Zira, Filiz’i İstanbul’daki yeni evinde kocası Bahri’nin (İlker Aksum) tam 8 erkek kardeşi ve her şeyi bilen, her işe karışan kayınvalidesi bekliyor! 


8 erkek kardeş ve dediğim dedik bir kayınvalide!

Kanal D’de Ağustos ayında ekrana gelecek “Bizim Yenge” dizisinde izleyicilere de dizi karakterlerine de büyük sürprizler var.

Hele hele, büyük bir aşkla kalbini kaptırdığı Bahri ile (İlker Aksum) evlenebilmek için, hiç düşünmeden ve birçok zorluğu göze alarak, Antakya’daki baba evini terk edip, aşkının peşinden İstanbul’a gelen Filiz’e sürprizlerin en büyüğü var…

Filiz ailesinin rızası olmaksızın evlendiği kocası Bahri’nin tam 8 erkek kardeşi olduğunu ve evlendikten sonra kardeşler ve kaynanası Mehpare Hanım ile birlikte yaşayacaklarını şaşkınlıkla öğreniyor…

Bir anda hem eş, hem gelin, hem de 8 kardeşin yengesi olan Filiz, kendine ait düzeni olan bu eve uyum sağlayabilecek mi?

Evdeki otoritesi kayıtsız kabul edilmiş Mehpare Hanım, Filiz’i de etkisi altına alabilecek mi?

Bahri, eşi ve annesi arasındaki bu sessiz çatışmada nasıl tavır alacak…

Evin büyüklü küçüklü 8 erkeği Bizim Yenge’nin hayatlarına girmesinden memnun olacak mı?

İşte Bizim Yenge Kadrosu!
Kardeşler: Bahri (İlker Aksum), Adem (Yetkin Dikinciler), Cüneyt (Emre Yetim), Dursun (Ozan Özcan), Ersun (Görkem Şarkan), Fatih (Caner Özyurtlu), Gazanfer (Gökhan Çetin), Harun (Berke İnci) ve İsmail (Alpay Şayhan)

Anne: Mehpare Hanım (Ayşenil Şamlıoğlu)

Bizim Yenge: Şebnem BozokluKateqori: ,