a

Ezel'in dizi müzikleri albüm oldu

Bahruz Rza | 14:33 |Ezel'in dizi müzikleri albüm olduToygar Işıklı imzalı çalışma ilk gün 10 bin sattı. Bu başarı, Kalan Müzik'in sahibi Hasan Saltık'ı da şaşırttı!
atv'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Ezel'in müzikleri bir albümde toplandı. Kalan Müzik etiketiyle 6 Mayıs'ta çıkan ve Toygar Işıklı'nın imzasını taşıyan albüm, ilk gün 10 bin sattı.
KORKMUŞTUK!
Böyle bir başarı beklemediklerini ve çok şaşırdıklarını söyleyen Kalan Müzik'in patronu Hasan Saltık, "Şarkıları, artık herkes internetten indiriyor. Biz de bu yüzden albümü korkarak yaptık ama çok büyük ilgi gördü. İlk başta 5 bin basacaktık ama gelen yorumlar, olumlu olunca 10 bin bastık ve ilk 10 bin bitti bile..." diye konuştu.
ARAPLAR HAZIR
Albümün başarısını 'Ezel' dizisindeki oyunculuklara ve senaryosuna bağlayan Saltık, "Müziklere imza atan Toygar Işıklı da çok deneyimli ve bu işleri çok iyi bilen bir müzisyen. Yaptığı müzikler senaryoyla örtüşünce, oyunculuklar da bunu pekiştirince ister istemez başarı kaçınılmaz oluyor" dedi. Saltık albümün Arap ve Balkan ülkelerinde de çıkacağını ifade etti.
RAMİZ DAYI'NIN ŞİİRİ DE İÇİNDE!
İçinde 32 şarkının yer aldığı albümün sürprizi ise 'Ramiz Dayı' karakteriyle fenomen olan Tuncel Kurtiz'in seslendirdiği Oscar Wilde'ın 'Herkes Öldürür Sevdiğini' adlı şiiri... Albüm çıkmadan önce sanal alemde büyük beğeni kazanan 'Eyşan Unutulmaz' adlı şarkının da yer aldığı albümde; ayrıca 'Kerpeten', 'Bahar' ve 'Kenan Birkan' karakterleri için yapılan müzikler de dikkat çekiyor.


Kateqori: ,