a

Yaz Dizileri Yakında Başlıyor

Bahruz Rza | 21:16 |


Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte birçok dizi ekrana veda ediyor ya da sezon finaliyle ekrana geliyor. Ama bir yandan da yepyeni yazlık diziler seyirciyle buluşacağı günü bekliyor.


İşte yaz aylarında ekranı şenlendirecek yeni diziler ve rol alan oyuncular.
 
GÜNEŞİ BEKLERKEN
Kanal D'nin yaz dönemindeki yeni dizilerinden biri. Dizinin oyuncu kadrosunda Emre Kınay, Gökçe Yanardağ, Yağmur Tanrıseven, Hande Doğandemir gibi oyuncular yer alıyor.Güneşi Beklerken, Bursa'nın Gölyazı ilçesinde sakin bir hayat süren bir anne kızın hikayesi üzerine kurulu. Demet ile kızı İstanbul'a tanışırlar ve hayatları bambaşka bir dönemece girer.
 
GÜZEL- ÇİRKİN
Kanal D'nin yeni dizilerinden biri de “Güzel- Çirkin”. Polisiye türündeki  dizinin kahramanları Murat ve Nazlı. Biri eski ekolden diğeri yeni yetme iki polisin maceraları üzerine kurulu dizi. Naz Elmas, Ali Sunal, Mehmet Çevik dizinin kadrosunda yer alan oyuncular.
 
FAKİR GENCİN ROMANI
Bu diziyi izlemek için seyircinin yaz sonunu beklemesi gerekecek. Nik Xhelilaj ve Fahriye Evcen dizinin başrollerini paylaşıyor. Sezonun iddialı dizilerinden biri olarak nitelendiriliyor “Fakir Gencin Romanı”. Dizi bir aşk hikayesi üzerine kurulu.
 
AŞK HİKAYESİ
Geçen yıl “Adını Feriha Koydum” ile kariyerinde zirve yapan Çağatay Ulusoy yeni bir diziyle ekrana dönüyor. “Aşk Hikayesi” adlı dizide Ulusoy'a Serenay Sarıkaya eşlik ediyor. Dizi, bir dönem ülkemizde de yayınlanan The O.C adlı ABD yapımının uyarlaması. “Aşk hikayesi”, fakir bir genç ile zengin bir kızın aşk öyküsünü anlatacak.
 
BENİM HALA UMUDUM VAR
Bu dizi de iki sevilen ekran yüzünü bir araya getiriyor. Gizem Karaca ile Berk Oktay dizinin başrol oyuncuları. “Benim Hala Umudum Var”, temmuz ayında ekrana gelecek. Dizi Star TV'de yayınlanacak.


Kateqori: , , , , ,